S.S.S

Siparişinizin ödemesini kredi kartı, banka kartı veya havale/EFT aracılığıyla yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Bilgileriniz, üçüncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Ödeme bilgileriniz www.bitkiatolyesi.net tarafından görülmemekte ve kayıt edilmemektedir.

Evet, tüm Türkiye’ye bitki gönderimi yapılmaktadır.

Kargo ücreti tüm Türkiye için 5 TL’dir.

PTT Kargo şirketi ile çalışmaktayız.

Bitki tasarımları sipariş sonrası taze olarak hazırlanmakta ve gönderilmektedir. Bitkinin hazırlanması ve kargoya verilmesi 1-3 iş günüdür.

Sipariş ettiğiniz bitki stoklarda bulunmuyorsa; tedarik süreci ile birlikte 5-7 iş günü içerisinde hazırlanarak kargoya verilir.

Ürün kargoya verildikten sonra, bulunduğunuz şehre göre, 1-3 iş günü içerisinde elinize ulaşır. Cep telefonunuza gelen kargo takip numarası ile ürün takibini yapabilirsiniz.

Ürünler Ankara, Çankaya’dan gönderilmektedir.

“İletişim” kısmında yazan telefon numarasından bizimle irtibata geçerek ürününüzü elden teslim alabilirsiniz.

Siparişinizi Hesabım sayfasındaki “Sipariş Takibi” sekmesinden takip edebilirsiniz.

Bitki bakımı hakkındaki bilgilere “Bitkiler” sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Kokedama, saksı bitkileri ve aranjmanların tazeliğini uzun süre koruması için uygulanması gereken bakım talimatlarına, söz konusu bitkinin satış sayfasından ulaşabilirsiniz. Bitkiye dair bakım bilgileri ve öneriler satış sayfasında yer almaktadır.

İndirim kodunu kullanmak için www.bitkiatolyesi.net adresinde, sepet adımında yer alan indirim kodu kısmına girmeniz gerekir.

Siparişlerinize dilerseniz bir adet dilek kartı ekleyebilirsiniz. Bunun için alışveriş esnasında, sepet adımında “Dilek Kartı Ekle” seçeneğini seçmeniz ve yazacağınız mesajı girmeniz gerekir.

Sitemizdeki tüm bitkiler canlıdır.

Ürünü iade etmek için iade kodu almanız gerekir. Bunun için “İletişim” kısmında yer alan telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İade kodunuzu aldıktan sonra, ürünü orijinal kutusu, aksesuarları ve faturası ile birlikte, PTT kargo yoluyla ücretsiz gönderebilirsiniz.

İade kodu ile gönderilmeyen ürün iadesinin kargo ücreti müşteriye aittir.

İade kodu, ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde oluşturulabilir.

İade kodu aldıktan sonra 7 gün içerisinde ürünü bize göndermeniz gerekir.

Sipariş vermek için üye olma zorunluluğu bulunmamaktadır. Geçmiş siparişlerinizi görmek ve kampanyalardan haberdar olmak adına üyelik oluşturabilirsiniz.